Trudne rozstania

Kategorie Różne

Dzień dobry,

zapewne niejeden/niejedna z Was borykała się z trudnymi rozstaniami.

Oto kilka sposób na to, jak wrócić do „normalnego życia” i uporać się z rozstaniem.

  1. Rozstanie boli – nikt nie powiedział, że nie. Ale wiadomo, że czas leczy rany. Wypłaczesz się i w końcu przestaniesz  i zaczniesz działać.
  2. Zaakceptuj nową rzeczywistość – nie leż w łóżku całymi dniami zapłakany/na. Zrób sobie wyzwanie. Odśwież stare znajomości albo nawiąż nowe. Patrz w przyszłość. Wróć do rzeczy o które dawniej dawały Tobie radość. Pomyśl o rzeczach, które zawsze chciałeś/łaś zrobić. Działaj!
  3. Sprzątnij rzeczy – sprzątnij pamiątki po eks. Zrób co chcesz. Możesz je schować głęboko w szafie, albo nawet spalić w piecu. Twój wybór 🙂
  4. Naucz się samotności – samotność przytłacza. Już nie masz się do kogo przytulić, komu wyżalić, opowiedzieć jak Ci minął dzień w pracy. Musisz nauczyć się z tym żyć. Może dobrym pomysłem będzie kupno zwierzaka? 🙂
  5. Nie szukaj nikogo na siłę – bycie z kimś na siłę, to nic dobrego. Może na tą chwilę myślisz, że już do końca życia będziesz samotny/na. Ale przyjdzie taki dzień, niespodziewany, że spotkasz osobę, która wywróci na nowo Twój świat do góry nogami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × jeden =